Dzień Dziecka

Miesiąc czerwiec jest miesiącem wyjątkowym, ponieważ już pierwszego dnia jest wyjątkowy dzień, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem to Dzień Dziecka. W naszym przedszkolu ten dzień, a w tym roku dzięki Radzie Rodziców dwa dni są wyjątkowe. Pierwszego dnia dzieci wspólnie ze strażakami z OSP KSRG Stara Kamienica wzięły udział w zawodach strażackich zorganizowanych przez naszych gości, śmiechu i zabawy było co niemiara. Dzieci wspólnie z nauczycielami i pracownikami przedszkola wykonały tańce i wesołe zabawy ruchowe, bawiły się przy muzyce i w towarzystwie baniek mydlanych. Oczywiście nie zabrakło lodów i kolorowych upominków oraz obiadu na świeżym powietrzu. Następnego dnia na terenie zielonym stanęły trzy wielkie zamki dmuchane do całodziennej dyspozycji przedszkolaków. Radość dzieci nie miała końca, a to wszystko w prezencie od Rady Rodziców. Te dwa dni upłynęły w atmosferze radości i uśmiechu na twarzach naszych przedszkolaków.