Festyn rodzinny

W naszym przedszkolu 24 maja odbył się Festyn Rodzinny, na którym gościliśmy bliskich naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowały dla rodziców piosenki, tańce oraz wspólne zabawy. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej. Duże zainteresowanie i emocje wywołała wybieranka numeryczna, w której każdy los wygrywał, a nagrodom główną była sesja fotograficzna. Równie dużą atrakcją dla dzieci był dmuchany zamek, malowanie twarzy, warkoczyki i uwielbiana przez dzieci wata cukrowa. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy oraz stoisko gastronomiczne, gdzie królowały przysmaki z grilla, sałatka i pajda chleba ze smalcem. Rodzice wraz ze swoimi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzać czas wolny. To było bardzo mile spędzone popołudnie. Serdecznie dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.