Dzień: 3 czerwca 2024

Festyn Rodzinny

W piątek 24 maja maja w naszym przedszkolu odbył się coroczny festyn rodzinny. Głównym celem wydarzenia było miłe i aktywne spędzenie czasu w gronie najbliższych, a dzieci miały okazję zaprezentować program artystyczny dla ukochanych rodziców, z okazji ich święta. Na piknik przybyli nie tylko rodzice ale również dziadkowie i rodzeństwo, a także dzieci, które od września powiększą grona naszych przedszkolaków. Po części oficjalnej na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, wybieranka numeryczna, kolorowe warkoczyki i tatuaże oraz smakołyki wprost z przedszkolnej kuchni i pyszne lody. Pomimo pochmurnej aury pogodowej udało się sprawić dzieciom radość. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc, w przygotowaniu festynu.